Paweł Radziwanowicz

Już od najmłodszych lat związany ze sportem. Od dziecka pasjonat piłki nożnej.
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – specjalność instruktor kulturystyki oraz gimnastyki korekcyjnej. Za wysokie osiągnięcia otrzymywał stypendium rektora uczelni. Ukończył również studia na WSNS w Lublinie, gdzie uzyskał tytuł dietetyka. Jest absolwentem szkoły przygotowania motorycznego – Strength & Conditioning Education Center w Gdyni
Wychodzi z założenia, że człowiek uczy się całe życie, dlatego stale uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego, motorycznego, medycznego, dietetyki oraz fizjoterapii.
Praca z podopiecznym daje Pawłowi mnóstwo satysfakcji. Żyje pasją i zaraża nią innych. Trening z nim jest w 100% bezpieczny oraz efektywny. Dobiera indywidualnie plan treningowy dostosowany do możliwości podopiecznych. Po każdym treningu z Pawłem będziesz pełna/pełny energii i dobrego samopoczucia, a odpowiednie nawyki treningowe oraz żywieniowe staną się dla Ciebie przyjemnością. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zmienić sylwetkę i sposób odżywiania, a tym samym nastawienie do życia to zachęcamy do kontaktu, bo z trenerem Pawłem osiągniesz każdy wyznaczony cel!

Więcej

Specjalizacja