Nasz Zespół

Igor Stedler

WŁAŚCICIEL, TRENER PERSONALNY, FIZJOTERAPEUTA I MASAŻYSTA

Twórca nazwy Gold Standard Fitness. Absolwent wyższych studiów na kierunku Fizjoterapia. Igor cały czas rozwija swój warsztat trenerski, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach. W ostatnim czasie szkolił się w Global Sport Academy, Train Movement Academy oraz Fit Academy.

Od lat związany ze sportem. W 2012 r. Zaczął pracę jako trener personalny/masażysta w najbardziej prestiżowych fitness klubach w Polsce. Trenował osoby z listy najbogatszych Polaków magazynu Forbes. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość metamorfoz.

Potrafi zmienić u podopiecznego nie tylko wygląd, ale i pogodę ducha. Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie. Treningi z Igorem są urozmaicone i w pełni bezpieczne, ponieważ  jest fizjoterapeutą.

Specjalizuje się w treningu na zdrowy kręgosłup, redukcję masy ciała, treningu siłowym oraz modelującym pośladki u kobiet.
Miłośnik motoryzacji i hodowca Bulterierów.

Jeśli potrzebujesz odpowiedniej dawki motywacji to zgłoś się do Igora już dziś 🙂

Paweł Radziwanowicz

POMYSŁODAWCA, WŁAŚCICIEL, TRENER PERSONALNY I DIETETYK

Już od najmłodszych lat związany ze sportem. Od dziecka pasjonat piłki nożnej.

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie – specjalność instruktor kulturystyki oraz gimnastyki korekcyjnej. Za wysokie osiągnięcia otrzymywał stypendium rektora uczelni. Ukończył również studia na WSNS w Lublinie, gdzie uzyskał tytuł dietetyka. Jest absolwentem szkoły przygotowania motorycznego – Strength & Conditioning Education Center w Gdyni

Wychodzi z założenia, że człowiek uczy się całe życie, dlatego stale uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego, motorycznego, medycznego, dietetyki oraz fizjoterapii.

Praca z podopiecznym daje Pawłowi mnóstwo satysfakcji. Żyje pasją i zaraża nią innych. Trening z nim jest w 100% bezpieczny oraz efektywny. Dobiera indywidualnie plan treningowy dostosowany do możliwości podopiecznych. Po każdym treningu z Pawłem będziesz pełna/pełny energii i dobrego samopoczucia, a odpowiednie nawyki treningowe oraz żywieniowe staną się dla Ciebie przyjemnością. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zmienić sylwetkę i sposób odżywiania, a tym samym nastawienie do życia to zachęcamy do kontaktu, bo z trenerem Pawłem osiągniesz każdy wyznaczony cel!

Michał Topicha-Dolny

TRENER PERSONALNY

Pasjonat bardzo szeroko pojętego sportu. Młodość spędził głównie na treningach wszelakich: karate, bieganie, pływanie, lekkoatletyka, gry zespołowe, trekking, sporty walki, crossfit, kalistenika czy trójbój siłowy. Całe swoje doświadczenie treningowe przekuł w pracę trenera personalnego, której poświęca się bez reszty. Zwolennik treningu funkcjonalnego (ułatwiającego życie codzienne) i motorycznego (mającego na celu poprawić formę sportową i zdrowie). Zawsze pilnuje by trenować zarówno silne mięśnie jak i żelazną kondycję czy zdrowy kręgosłup. Rozumie potrzebę ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Szczególnie rozwija się w kierunku maksymalizacji wyników sportowych.

Zawsze dobiera właściwą drogę prowadzącą do celu. Każdemu podopiecznemu poświęca 100% swojej uwagi, a oglądanie efektów ich pracy przynosi mu mnóstwo satysfakcji. Czerpie masę frajdy z każdego treningu. Po godzinach i gdy tylko ma czas, pakuje plecak i zwiedza świat. Niezależnie od twojego celu, trener Michał pomoże Ci go skutecznie osiągnąć, a przy okazji będziecie mieli mnóstwo zabawy 🙂

Daniel Chyb

TRENER PERSONALNY / FIZJOTERAPEUTA
 
Magister fizjoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.
 
Uczestnik konferencji i kursów prowadzonych przez najlepszych polskich i zagranicznych fizjoterapeutów.
 
Swoją wiedzę czerpie zarówno z praktyki, jak i również z prac naukowych, które uważa za główny fundament swojej wiedzy.
 
Przyszłość wiąże z fizjoterapią sportową.
 
Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie oraz zdrowym podejściu do sportu, to zgłoś się do Daniela. Z trenerem Danielem zrzucisz zbędne kilogramy, wzmocnisz kręgosłup oraz wyrzeźbisz sylwetkę według własnych upodobań.

Michał Tokarski

TRENER PERSONALNY

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Kultury Fizycznej i Turystki w Pruszkowie, ukończyłem studia 2-go stopnia na kierunku wychowanie fizyczne. Jestem instruktorem kulturystyki oraz pływania. Jako trener pracuję od 2014 roku. Od najmłodszych lat uwielbiam wszelką aktywność fizyczną oraz preferuję zdrowy styl życia. Praca jako trener to także moja pasja, daje mi ogromną satysfakcję. Jako urodzony ekstrawertyk jestem osobą bardzo towarzyską, kontakt z ludźmi sprawia mi ogromną przyjemność, co bardzo uławia współpracę z moimi podopiecznymi. Prywatnie interesuję się sportami walki, dużo jeżdżę na rowerze. Weekendowo zajmuję się obsługą prywatnych eventów – jestem kierowcą 9 metrowej limuzyny.

Kacper nowaczewski

TRENER PERSONALNY

Student 3 roku Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Ukończył szeroką gamę kursów z zakresu treningu siłowego, treningu funkcjonalnego jak i korektywy. Dodatkowo trener przygotowania motorycznego, z czym wiąże też przyszłość.
Podczas swoich treningów bardzo indywidualnie podchodzi do każdego podopiecznego dostosowując cały swój warsztat pod jego potrzeby i cele. Nieustannie dąży do poszerzania swojej wiedzy w zakresie trenerskim i poszerzaniu swoich kompetencji.
Poza pracą uwielbia spędzać swój wolny czas na grze w koszykówkę czy też gry video. Za swoje dodatkowe źródło wiedzy uznaje książki czy artykuły naukowe które „pochłania” w czasie wolnym. Jeżeli zależy ci na zindywidualizowanym podejściu, poprawie sylwetki, samopoczucia lub zlikwidowaniu popularnego „garba” to zgłoś się do Trenera Kacpra a nie pożałujesz.