about-us

Igor Stedler

właściciel, trener personalny, fizjoterapeuta i masażysta w Gold Standard Fitness.

Od lat związany ze sportem. W 2012 r. Zaczął pracę jako trener personalny w najbardziej prestiżowych fitness klubach w Polsce.
Igor miał przyjemność trenować wiele znanych osób. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość metamorfoz. Potrafi zmienić u podopiecznego nie tylko wygląd, ale i pogodę ducha.
Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie. Treningi z Igorem są urozmaicone i w pełni bezpieczne, ponieważ  jest fizjoterapeutą. Igor cały czas rozwija swój warsztat trenerski, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.
Miłośnik włoskiej motoryzacji i hodowca Bulterierów.
Jeśli potrzebujesz odpowiedniej dawki motywacji to zgłoś się do Igora już dziś :)

Więcej

Specjalizacja

about-us

Paweł Radziwanowicz

pomysłodawca, właściciel, trener personalny i dietetyk w GOLD STANDARD FITNESS

Już od najmłodszych lat związany ze sportem. Od dziecka pasjonat piłki nożnej.
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - specjalność instruktor kulturystyki oraz gimnastyki korekcyjnej. Za wysokie osiągnięcia otrzymywał stypendium rektora uczelni. Ukończył również studia na WSNS w Lublinie, gdzie uzyskał tytuł dietetyka. Jest w trakcie zdobywania tytułu trenera przygotowania motorycznego pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce - Strength & Conditioning Education Center w Gdyni.
Wychodzi z założenia, że człowiek uczy się całe życie, dlatego stale uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego, motorycznego, medycznego, dietetyki oraz fizjoterapii.
Praca z podopiecznym daje Pawłowi mnóstwo satysfakcji. Żyje pasją i zaraża nią innych. Trening z nim jest w 100% bezpieczny oraz efektywny. Dobiera indywidualnie plan treningowy dostosowany do możliwości podopiecznych. Po każdym treningu z Pawłem będziesz pełna/pełny energii i dobrego samopoczucia, a odpowiednie nawyki treningowe oraz żywieniowe staną się dla Ciebie przyjemnością. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zmienić sylwetkę i sposób odżywiania, a tym samym nastawienie do życia to zachęcamy do kontaktu, bo z trenerem Pawłem osiągniesz każdy wyznaczony cel!

Więcej

Specjalizacja

about-us

Piotr Chyba

fizjoterapeuta w GOLD STANDARD FITNESS.

Jest absolwentem Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy na kierunku fizjoterapia. Praca jest jego ogromną pasją. Ukończył wiele kursów specjalistycznych, m.in.
- masaż tkanek głębokich w ujęciu klinicznym,
- Fascial Distorsion Model - FDM,
- medycynę manualną wg Radosława Składowskiego,
- kurs suchego igłowania,
- ocenę funkcjonalną FMS oraz ćwiczenia korygujące,
- terapię nerwowo-mięśniową,
- taping.
Podstawą jego terapii jest indywidualne podejście do każdego pacjenta oraz znalezienie przyczyny problemu i wyeliminowanie jej. Pacjenci, z którymi najczęściej spotyka się w swojej praktyce, zgłaszają się z objawami takimi jak, m.in. bóle kręgosłupa, bóle mięśniowo-stawowe i urazy. Współpracuje także z osobami amatorsko uprawiającymi sport. Poza pracą w gabinecie jest sędzią piłki nożnej oraz prowadzi aktywny tryb życia. Uwielbia bieganie, wycieczki górskie oraz jazdę na snowboardzie. Stara się zarażać swoją pasją do sportu pacjentów, tak by zmieniali swoje nawyki ruchowe oraz poprawiali jakość własnego życia.

Więcej

Specjalizacja