about-us

Paweł Radziwanowicz

pomysłodawca, właściciel, trener personalny i dietetyk

Już od najmłodszych lat związany ze sportem. Od dziecka pasjonat piłki nożnej.
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - specjalność instruktor kulturystyki oraz gimnastyki korekcyjnej. Za wysokie osiągnięcia otrzymywał stypendium rektora uczelni. Ukończył również studia na WSNS w Lublinie, gdzie uzyskał tytuł dietetyka. Jest absolwentem szkoły przygotowania motorycznego - Strength & Conditioning Education Center w Gdyni
Wychodzi z założenia, że człowiek uczy się całe życie, dlatego stale uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego, motorycznego, medycznego, dietetyki oraz fizjoterapii.
Praca z podopiecznym daje Pawłowi mnóstwo satysfakcji. Żyje pasją i zaraża nią innych. Trening z nim jest w 100% bezpieczny oraz efektywny. Dobiera indywidualnie plan treningowy dostosowany do możliwości podopiecznych. Po każdym treningu z Pawłem będziesz pełna/pełny energii i dobrego samopoczucia, a odpowiednie nawyki treningowe oraz żywieniowe staną się dla Ciebie przyjemnością. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zmienić sylwetkę i sposób odżywiania, a tym samym nastawienie do życia to zachęcamy do kontaktu, bo z trenerem Pawłem osiągniesz każdy wyznaczony cel!

Więcej

Specjalizacja

about-us

Igor Stedler

właściciel, trener personalny, fizjoterapeuta i masażysta

Od lat związany ze sportem. W 2012 r. Zaczął pracę jako trener personalny w najbardziej prestiżowych fitness klubach w Polsce.
Igor miał przyjemność trenować wiele znanych osób. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość metamorfoz. Potrafi zmienić u podopiecznego nie tylko wygląd, ale i pogodę ducha.
Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie. Treningi z Igorem są urozmaicone i w pełni bezpieczne, ponieważ  jest fizjoterapeutą. Igor cały czas rozwija swój warsztat trenerski, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.
Miłośnik włoskiej motoryzacji i hodowca Bulterierów.
Jeśli potrzebujesz odpowiedniej dawki motywacji to zgłoś się do Igora już dziś :)

Więcej

Specjalizacja

about-us

Karen Dobrowolska

Ze sportem jestem związana od dziecka. Już w przedszkolu zaczęłam trenować akrobatykę sportową. Następnie w szkole podstawowej rozpoczęłam treningi karate tradycyjnego, gdzie już w wieku 14 lat uzyskałam czarny pas (1 dan).

Treningiem siłowym zajmuję się od 6 lat, a moją mocną stroną w tej dziedzinie jest trójbój siłowy oraz kształtowanie kobiecej i męskiej sylwetki poprzez trening funkcjonalny, czyli taki który ma pozwolić nam na łatwiejsze wykonywanie czynności życia codziennego - zdrowo i bez bólu.

W swojej pracy skupiam się na poprawie postawy i koordynacji ciała swoich podopiecznych, wzmacnianiu kręgosłupa, mięśni głębokich - w tym mięśni oddechowych.

Prywatnie interesuję się medycyną - posiadam tytuł ratownika KPP oraz behawioryzmem i treningiem psów.

 

about-us

Jakub Czarnecki

trener personalny

Od najmłodszych lat związany ze sportem. Początkowo trenował piłkę nożną, od paru lat związany z treningiem siłowym. Student fizjoterapii na warszawskim AWFie.
Mimo młodego wieku posiada dużą wiedzę w dziedzinie sportu, treningu oraz techniki wykonywania ćwiczeń. Stale się rozwija, pogłębia swoje umiejętności na uczelni oraz uczestniczy w nowych szkoleniach.
Na treningach Kuba zarazi Cię pozytywną energią i pasją do aktywności fizycznej. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dostosowując swój plan do celów podopiecznego.
Jeśli chcesz zmienić swoją sylwetkę, zbudować siłę i nabrać pewności siebie to zgłoś się do trenera Kuby już dziś, by osiągnąć swój wymarzony cel.

about-us

Daniel Chyb

trener personalny

 

Student fizjoterapii 5 roku Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.


Uczestnik konferencji i kursów prowadzonych przez najlepszych polskich i zagranicznych fizjoterapeutów.Swoją wiedzę czerpie zarówno z praktyki, jak i również z prac naukowych, które uważa za główny fundament swojej wiedzy.

Przyszłość wiąże z fizjoterapią sportową.Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie oraz zdrowym podejściu do sportu, to zgłoś się do Daniela. Z trenerem Danielem zrzucisz zbędne kilogramy, wzmocnisz kręgosłup oraz wyrzeźbisz sylwetkę według własnych upodobań.