about-us

Paweł Radziwanowicz

pomysłodawca, właściciel, trener personalny i dietetyk w GOLD STANDARD FITNESS

Już od najmłodszych lat związany ze sportem. Od dziecka pasjonat piłki nożnej.
Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie - specjalność instruktor kulturystyki oraz gimnastyki korekcyjnej. Za wysokie osiągnięcia otrzymywał stypendium rektora uczelni. Ukończył również studia na WSNS w Lublinie, gdzie uzyskał tytuł dietetyka. Jest w trakcie zdobywania tytułu trenera przygotowania motorycznego pod okiem najlepszych specjalistów w Polsce - Strength & Conditioning Education Center w Gdyni.
Wychodzi z założenia, że człowiek uczy się całe życie, dlatego stale uczestniczy w licznych szkoleniach z zakresu treningu siłowego, funkcjonalnego, motorycznego, medycznego, dietetyki oraz fizjoterapii.
Praca z podopiecznym daje Pawłowi mnóstwo satysfakcji. Żyje pasją i zaraża nią innych. Trening z nim jest w 100% bezpieczny oraz efektywny. Dobiera indywidualnie plan treningowy dostosowany do możliwości podopiecznych. Po każdym treningu z Pawłem będziesz pełna/pełny energii i dobrego samopoczucia, a odpowiednie nawyki treningowe oraz żywieniowe staną się dla Ciebie przyjemnością. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zmienić sylwetkę i sposób odżywiania, a tym samym nastawienie do życia to zachęcamy do kontaktu, bo z trenerem Pawłem osiągniesz każdy wyznaczony cel!

Więcej

Specjalizacja

about-us

Igor Stedler

właściciel, trener personalny, fizjoterapeuta i masażysta w Gold Standard Fitness.

Od lat związany ze sportem. W 2012 r. Zaczął pracę jako trener personalny w najbardziej prestiżowych fitness klubach w Polsce.
Igor miał przyjemność trenować wiele znanych osób. Ma na swoim koncie niezliczoną ilość metamorfoz. Potrafi zmienić u podopiecznego nie tylko wygląd, ale i pogodę ducha.
Do każdego podopiecznego podchodzi indywidualnie. Treningi z Igorem są urozmaicone i w pełni bezpieczne, ponieważ  jest fizjoterapeutą. Igor cały czas rozwija swój warsztat trenerski, biorąc udział w licznych szkoleniach i konferencjach.
Miłośnik włoskiej motoryzacji i hodowca Bulterierów.
Jeśli potrzebujesz odpowiedniej dawki motywacji to zgłoś się do Igora już dziś :)

Więcej

Specjalizacja

about-us

Oliwia Ściągaj

trener personalny

Od dziecka związana ze sportem. Wielokrotna Mistrzyni Polski w Kickboxingu oraz Mistrzyni Europy 2021 w Juniorach w formule Full-contact. Od lat wchodzi w główny skład Kadry Narodowej w Kickboxingu.

Mimo młodego wieku posiada dużą wiedzę w temacie sportu, prowadzenia zajęć oraz techniki ćwiczeń. Stale się rozwija i uczestniczy w kursach.

Oliwia wychodzi z założenia, że jak już coś robić to na 110%, dlatego każdy trening z nią jest przeprowadzony rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem.

Czerpie radość z tego co robi i przekazuje pozytywną energię trenującym.

Z trenerką Oliwią spróbujesz nowych rzeczy, zakochasz się w sporcie i osiągniesz swój cel.

Więcej

Specjalizacja